Kapel Audi Q7

Shitet nga: Bmw Sot 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES KAPELEN PER XHIPA **AUDI**Q7

KAPEL ME LOGO <AUDI< Q7 ORIGJINAL MADE IN GERMANY KAPEL SHUME E BUKUR PER MERAKLI NGJYRA E ZEZE LOGON NGJYRE HIRI MATERIALI POLYESTER DHE SHTOF I FORT
KAPELA ESHT E RE PA PERDOR 100% ORIGJINALE..

Tel 044911160a,s,d,f,g,h,j,k,l,q,w,e,r,t,y,u,i,o,p,z,x,c,v,b,n,m,ora swatch,tissot,rolex,hublot,fossil,diesel,police,esprit,
jacques lemans,iwc,etj,vetura audi,bmw,opel,ford,vw,golf,polo,passat,touran,touareg,tiguan,q7,audi q7
telefon,telefon,mobil,nokia,lg,htc,samsung,samsung galaxy,sony ericson,iphon,iphona,iphone
fotoaparat,dvd,tv,studio,muzik,sport,veshje mbathje dhde stolime te tjera.touareg
sinxhir,rreth,qafore,bizhuteri,jaguar,jaguari,autopjese,mercedes,mercedes benz,varrse,mbajtse
logo,metal,pjese rezerv,qels,qelsa,te tjera,fellne,fellge,goma,land rover range rover bmw x6 të tjera,metabo,toyota,yaris,
vw,golf,passat,polo,touran,tiguan,touareg,nissan,land rover,range rover,audi quattro,tt,audi,
mitsubishi,toyota,pune,te gjitha kategorit,kimik,kimika,stilograf,varrse,passat,polo,
SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH
BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR
KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË MAKINA DHE MJETE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim