LOGO VARRSE QELSI "GTI"

Shitet nga: Mercedes-Benz 06 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   13 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES VARRSEN LOGON PER QELS TE VETURAVE GTI..

VARRSE LOGO QELSI PREJ METALI E RE PA PERDOR,NGJYRA E KUQE E GRAVUME NE TE 2 ANET SHIHNE NE FOTO SHUME E BUKUR DHE E RRALLE QMIMI 8.EURO COPA

Mob-044 911 160PER TI PARE TJERAT MODELE TE VARRSEVE SHENONI VARRSE


KIMIK,LAPS KIMIK STILOGRAF,MERCEDES,COLLECTION,CLASIC,AMG,
KËPUCA.KEPUCA,KPUCA,QIZME,PUMA,PATIKE,KOFER,BOX,KUFER,
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA FESTINA ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
SENDE PER KOLEKSIONIM.MERCEDES BENZ,AMG,BRABUS,AKSESOR,FASHION,TREND
KULET,KULETA,QANTA,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,PUMA,PATIKE,MAICA,TRENERKA,
JAKNE,FARMERKA,QANTA,SYZA,ORA,TE GJITHA,PLANIKA,PLLANINKA,PLLANIKAT,PLLANIKA
KATEGORIT,PUNE,SEKONDA.KOFER,KUFER,BOX,BOXI.KPUCA
Vetura, Audi,Audi VW. Golf. Bmw,Opel makina te demtuara per pjese rezerv
Autopjes dhe paisje goma fellne karrika fara Makina dhe mjete,garazha
Te tjera. autokampink,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim