Led per tabela per audi komplet

Shitet nga: Nikson 27 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VIBER 049 182 534
shiten 2 Leda komplet me pllastika tveta montohen shum leht.
2 copa 20€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim