Logo

Shitet nga: Mercedes-Benz 12 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   13 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES VARRSEN LOGON PER QELS TE VETURAVE GTI..

VARRSE LOGO QELSI PREJ METALI E RE PA PERDOR,NGJYRA E KUQE E GRAVUME NE TE 2 ANET SHIHNE NE FOTO SHUME E BUKUR DHE E RRALLE QMIMI 8.EURO COPA

Mob-044 911 160PER TI PARE TJERAT MODELE TE VARRSEVE SHENONI VARRSE


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim