PASHQYRE KROM PER GOLF 5

Shitet nga: alb 22 Nën 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES PLASTIKAT CHROME PER PASHQYRE TE GOLF V
JAN NE GJENDJE SHUM TE MIR
NGJITEN SHUM LEHT
PER INFO 044954553 APO VIBER 0037745910995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim