Radio per VW

Shitet nga: auto 16 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VIBER 049 182 534
radio per vw me Bluetooth, sd card , usb.


golf vw vetura makina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim