Tregus per pasar 3c

Shitet nga: --- 03 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Tregus per pasat 3c original made in germany
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim