VW LED LOGO ME DRIT

Shitet nga: niki 31 Jan 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VIBER 049 182 534
LED LOGO ME DRIT PER VW GOLF 5 GOLF 6 GOLF 5+ etj.tag: vw golf gollf touran tiguan touareg mercedes audi bmw seat opel makina vetura kerre fellne fellga goma guma styling led elektronike elektronikë drita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim