Varrse Kaish për Qels Audi

Shitet nga: R.R 16 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Varrse Qelsi Origjinal Audi

Varrse mbajtse ne form kaishi apo konopi'ngjyra e kuqe e gjatë 40.cm logon Audi të shtypur në unazë qeliku steli.Varrsja èsht shumë e bukur dhe e rrallë mund të përdoret vendoset edhe në qafë e Re pa përdor e bleme ne Gjermani....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim