Volkswagen Logo R line Front

Shitet nga: Valon 27 Nën 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Volkswagen Logo R line Vendoset perpara eshte origjinal i volkswagenit dhe eshte krejt metal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim