Bagazh per veture

Shitet nga: Dje 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
..ma teper
tel *whatsApp * 044 170 898 dhe *viber* 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim