mbajtse tregera bagazh per skija

Shitet nga: avdi 10 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagaxhe dhe mbajtset per skija
me qelsa
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim