Bagazh per veture

Shitet nga: avdi 12 Mar 04:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
bagazh per vetur shume pake i perdorur
sikur thuajse i ri
tel 044 170 898
049 170 898 dhe viber
00386 49 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim