Mbajtse per biciklet

Shitet nga: zzzzz 28 Shk 06:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per biciklet
tel 044 170 898
049 170 898 dhe viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim