Bagazh mbajtse tregera per skija per veture

Shitet nga: avdi 14 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shiteten bagazhet
per skija dhe tregerat thule
tregerat jane 50e kurse te skijave 70edhe 60e
tel 044 dhe 049 170 898
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim