Komanda pedale per autoshkoll

Shitet nga: avdi 16 Shk 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komandate pedale per autoshkolle
gjendemi ne prishtine tel 044 170898 dhe 049 170898 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim