Mbajtse Bagazhi per shkalle dhe.........

Shitet nga: 13 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset .distanceret per shkall apo gjesende te ndryshme kto vendose ne treger mbajtese te bagazhave dhe rregullohet diatanca ne te dyja anet dhe pamundsohet te levizin shkallet apo sendet e vendosura larte mbi kulmin e majines .pastaj lidhet me shtrenguse ne tregera mbajtset e vetures .... ........per ma teper
tel 044 170 898
049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim