Mbajtse per biciklet ne kuke

Shitet nga: avdi 28 Shk 06:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtset per dy biciklet qe vendoset ne kuken e veturave
tel044170898dhe049170898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim