Auto Diagnoze Universale Per Te Gjitha Veturat

Shitet nga: Diagnoze 24 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Delphi ds150e 2014.3 Eshte nje diagnoze universale per te gjitha llojet e veturave dhe kamionet.
Mundeson qasjen ne te gjitha ECU(STEUGERAT)e veturave dhe kamioneve si p.sh Motor.Instrument tabela ,ABS,ESP,IMOBILISIER e shum te tjera.
Punon me te gjitha kompjuteret dhe instalohet shum shpejt.
Me Kete diagnoze mund te diagnostifikoni te gjitha gabimet e veturave dhe kamioneve, fshien gabimet,kodimin e dizneve,kthimin e frenave mbrapa,leximin e te gjith senzoreve te veturave apo kamioneve si dhe shum funksione te tjera.

Kjo Diagnoze Ka Funksionin edhe me BlueTooth

Tel: 045-841-950
Viber: +37745841950
WhatsApp: 045-841-950

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim