Auto xhama Servis "FADILI" RIPARIM-POROSI-SHITJE..

Shitet nga: 31 Tet 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
kryejm keto sherbime, Riparimin e xhamit te krisur POROSI SHITJE dhe MONTIM

te te gjitha lojet e auto xhamave, Porosin e bejm brenda 24 oreve.

Gjindemi ne dragodan te ministrija e shendetesis tek VELAS&TINA.

nr.tel 044 636 264 viber +37744 636 264
049 636 264 viber +38649636264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim