Bagazh ,qante per biciklete

Shitet nga: avdi 12 Mar 05:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin,qanten per biciklete me 8 fioka,xhepa,
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim