Bagazh mbajtse tregera per audi golf

Shitet nga: 14 Nën 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazhe per audi.golf5.6.7si dhe shume vetura te te cilate lidhja behet kur tju hapen dyert
i kam dy pare.dy komplete njeri i ri tjetri ma i perdorure?
ma teper ............ 049 170 898 viber prishtine
044170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim