Bagazh per vetur

Shitet nga: avdi Dje 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture eshte i modeleve ma te reja me sisrem hapje ne te dy anet majts djathtas dhe me lidhje per veture ne menyre speciale siq shifete ne foto
ma teper " viber " 049 170 898
dhe "whatsApp "044179898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim