Bagazh per veture me qelsa

Shitet nga: avdi 28 Pri 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
bagazhi posedon qelsa dhe mbajtse komplet
por ka mundsi edhe pa mbajtse respektivishte tregera
per ma tepere
tel 044 170 898
dhe viber

dhe 049 170 898

0038649170 898

prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim