Bagazh per veture thule IPET ME QERA

Shitet nga: avdi 01 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per vetur me dimension ,210cm35cm50cm thule me ngjyre te bardhew dhe zeze


DHE IPEN ME QERA

per ma teper
tel 044 dhe 049 170 898 viber
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim