Bagazh per veture

Shitet nga: avdi 20 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
per ma tepere
tel 044 170 898
dhe viber
dhe 049 170 898
0038649170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim