Bagazh per veture pa mbajtse

Shitet nga: avdi 02 Krr 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
bagazhi eshte pa mbajtset ne foto
por posedojebajtse te ndryshme per vetura te ndryshme
eshte me qels
per ma teper
tel 044 dhe 049 170 898 viber
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim