Bagazh per veture

Shitet nga: avdi 23 Shk 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse per bagazh universale me qelsa9
per ma teper
tel 044 170 898
dhe 049 170 898 viber 0036849170898
prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim