Bagazh per veture

Shitet nga: avdi 19 Sht 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
tel *whatsApp* 044 170 898 dhe
*viber* 049 170 898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim