Bagazhi per vetur universal

Shitet nga: avdi 14 Jan 06:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet bagazhi per vetur per qdo veture
per ma teper tel o044 170 898 dhe
049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim