Bagazhi per veture

Shitet nga: avdi 23 Maj 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shiteten bagazhet per vetura
eshte me qels dhe mbajtse
tel 044 dhe 049 170 898
+37749170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim