Bagazhii universal per çdo vetur me qelsa

Shitet nga: Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes bagazhin per veture me dimensio 200cm 40cm50cm
bagazhi posedon qelsa dhe munde te vendoset mbi çdo veture
per ma teper
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
gjendemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim