Fara ksenon per passat B3

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto pjes Prishtina 19 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Fara ksenon per passat B3 viti 2004 jan komplet me syna dhe trafo te importuar nga Zvicrra, auto pjes Prishtina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim