Gtt

Shitet nga: AMG 12 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   12 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES VARRSEN LOGON PER QELS TE VETURAVE GTI..

VARRSE LOGO QELSI PREJ METALI E RE PA PERDOR,NGJYRA E KUQE E GRAVUME NE TE 2 ANET SHIHNE NE FOTO SHUME E BUKUR DHE E RRALLE QMIMI 8.EURO COPA

Mob.044911160Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim