Klima dhe klima Inverter

Shitet nga: ARTIing Dje 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Ju ofrojm:
*Shitjen
*Montimin
*Zhvendosjen
*Mbushjen
*Dhe Servisimin e te gjitha Pajisjeve klimatizuese


Te gjitha Markat Te Gjitha Modelet Te Gjitha Madhsit e KLIMAVE

me qmime me te lira se gjdokund me garancion 6 deri 36 muaj

044 306 958
045 338 830


Ekologjike dhe jo ekologjike
artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim