Komanda pedale per autoshkoll per?

Shitet nga: avdi 12 Mar 05:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komanda per autoshkolle per ?
te reja jane komplet
gjendemi ne prishtine
tel 044 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim