Komanda,pedale per autoshkolle te audi

Shitet nga: avdi 12 Mar 05:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes komandate,pedalete per audi
jane orgjinale
e ardhura nga zvicrra
posedoje edhe pasqyret
dhe ka mundsi qe bej ndrrim me ato te golf 4,5
044 170 898 dhe 049170 898 dhe viber
gjendemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim