Kukë për Audi Komplet Mbajts Braniku

Shitet nga: kuka 14 Tet 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes kuk dhe mbajtsin e branikut per audi a6 viti 1997 deri 2004.
Osht komplet me shina Me shtrafa.
Kuka te forta per terheqje te rimorkios dhe e mbron kerrin nga aksidentet.

Montimi PROFESIONAL.

Tel&Viber +37744 258891
_________________________________________________________________________________

Tag,Tag,Tag
Kuk . Rimorkio , Prikolic.
Guma bandasha felga Audi a6 a4 Passat pasat Golf 5 6 Mercedes
Alu fellga , bandash. fellna , fellge . Fellne fellnet felna disqe 15. 16, 17 , goma . Marsh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim