Mbajts per bagazh THULE per t4 dhe universale

Shitet nga: avdi 12 Tet 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per baagazhe universale thule per wwwt4
mbajtset jan te modeleve te reja thule me gjatsi 150cm kurse ne extrem 160cm
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim