Mbajts per bagazh universale THULE

Shitet nga: avdi 12 Mar 04:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per baagazhe universale thule
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim