Mbajtse per bagazh golf 4.pasat.bora karavan

Shitet nga: avdi Dje 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtset per bagazh universale
golf.pasat.bora dhe tjera
per ma teper
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
gjendemi ne prishtine lagjeja kalabri shif ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim