Mbajtse per bagazh universale

Shitet nga: avdi 14 Jan 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes mbajtset per bagazh universale
per ma teper
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898 viber
gjendemi ne prishtine lagjeja kalabri shif ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim