Mbajtse ,tregera per reno ,ciroen

Shitet nga: avdi 10 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per reno si dhe me nje modifikim .adaptim te vogel per citroen
gjendemi ne prishtine
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim