Mbajtse bagazh per skija pe1.2.3r 4 pare

Shitet nga: avdi 10 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtset per 1.2.3.4 pare skija
qmimi ndryshon varsishte per sa skija i merr duke fillu nga 10.15.20.25eura
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim