Mbajtse bagazh tregera universale

Shitet nga: avdi 09 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset tregerat universale per te gjitha vetura qe i kam mbajtset hekurat gjatsore fabrikishte per ma teper

tel 044 170898 dhe 0038649 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim