Mbajtse per bagazh

Shitet nga: avdi 10 Maj 05:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per vetura
per ma teper tel 044 170 898 dhe 949 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim