Mbajtse per bagazh per opel

Shitet nga: avdi 10 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh per opel dhe per te gjitha veturate qe lidhjen e kan me bulin shraf
per ma teper
tel 044 170 898 viber
049 170 898 , gjendemi ne prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim