Mbajtse per bagazh per pikapiww.seat.pollo

Shitet nga: avdi 12 Mar 04:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
she's mbajtset per pikapi ww seat dhe polo
mbajtset jan me qelsa
tel 044170898
049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim