Mbajtse per bagazh per zafir

Shitet nga: zzzzz 23 Qer 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse per zafir mod.vit 2006
ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim