Mbajtse per bagazh pikapi

Shitet nga: avdi 25 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bagazh per pikapiww si dhe vetura tjera qe e kan lidhjen per karaseri me shraf.bulon.
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber prishtin
0038649170898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim